• Warsztaty wielkanocne grupy 0a
      • Otwarte zajęcia grupy 0b w klimacie wiosennym
        • Wyniki XIII Powiatowego Konkursu "Tradycje Wielkanocne"

• 25.03.2024
        • Wielkanoc to wyjątkowy czas. Zdając sobie sprawę z ogromu znaczenia tradycji, pani Danuta Baranowska- katechetka, promuje różnorodność zwyczajów wielkanocnych corocznym konkursem plastycznym.

Dziękujemy za wszystkie prace, gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym.

• Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych

• 13.03.2024
        • W marcu odbyło się długo wyczekiwane pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych.

Można było zmierzyć swoją temperaturę czytelniczą, zbadać swój wzrok czytelniczy, sprawdzić, czy ma się serce do czytania oraz poznać szczegółową budowę czytelnika W wyniku przeprowadzonych badań pani doktor Marta wraz ze swoimi asystentami (Zosią, Pauliną i Dawidem) potwierdzili u wszystkich obecność bakcyla czytania, choć u każdej z osób był on inaczej rozwinięty i o innej sile działania. Dlatego wszyscy otrzymywali recepty z określonym dawkowaniem czytania wybranych rodzajów książek oraz z bardzo ważnym zaleceniem, aby nie przerywali kuracji, gdyż może to pogorszyć stan zdrowia leczonej osoby!

Aby wzmocnić bakcyla czytania, każdy pacjent otrzymywał na koniec dawkę witaminy Cz oraz otrzymał książkę Justyny Bednarek: "Córka antykwariusza" oraz zakładki do książek i przewodnik dla rodziców pierwszoklasisty. Było bardzo dużo ciekawości, śmiechu i dobrej zabawy.

Badania zostały przeprowadzone zupełnie bezboleśnie, wszyscy wyszli zadowoleni z otrzymanej diagnozy