• Bal karnawałowy klas I-III 19 stycznia 2023r.

• 24.01.2023
        • Klasy I-III zaakcentowały karnawał wytwornymi, szalonymi, zabawnymi oraz świadczącymi o ich kreatywności strojami. Zabawę poprowadził Dj Makal, który w ramach niespodzianki pojawił się p.Małgosią Ptaszyńską- animatorką "Pióropusza".

To była wspaniała zabawa.

• Słodkie przerwy- akcja charytatywna

• 23.01.2023
        • Serdecznie dziękujemy za Państwa bezinteresowną pomoc.

Czujemy się poruszeni i wdzięczni za każdy gest dobrej woli.

Wspaniale jest wiedzieć, że drzemie w naszej społeczności tak silny duch empatii i wspólnoty.

Rodzicom, którzy przygotowali wypieki (niektórzy na każdy dzień zbiórki!) i zaopatrzyli dzieci w złotówki - DZIĘKUJEMY. Chciałybyśmy też w sposób szczególny docenić p. Mariusza Makala i p. Małgorzatę Ptaszyńską za przekazanie na rzecz zbiórki znacznej sumy pieniędzy podczas balu karnawałowego kl.I-III.

• 05.01.2023
        • Niezmiennie w kalendarzu wydarzeń Szkoły staramy się zaakcentować wyjątkowy czas Bożego Narodzenia.

Uczniowie kl. VIa, Va, VIbi VIIIb oraz zerówkowicze z odziału Ob, brawurowo przedstawili historię narodzin Jezusa. Zaśpiewał też nietypowy chór :)

Przedstawienie odbyło się dzięki pracy pań Haliny Jaroc oraz Jolanty Zaniewskiej.

• Projekt edukacyjny "Zdrowo jem, więcej wiem"

• 03.01.2023
        • Oddział przedszkolny "0B" uczestniczył w Projekcie edukacyjnym

"Zdrowo jem, więcej wiem".

W ramach realizacji 6 zadań dokonano szeregu działań. W realizację projektu zaangażowali się  bardzo czynnie rodzice uczestniczący w wykonywaniu prac plastycznych o tematyce promującej zdrowe odżywianie.

Na korytarzu szkolnym zorganizowano wystawę prac, powstałych w okresie realizacji programu edukacyjnego.