Nasze szóstoklasistki mistrzyniami województwa w piłce nożnej
W Olecku rozegrano Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w piłce nożnej dziewcząt w Olecku - Igrzyska Dzieci. Złoty medal wywalczyła nasza reprezentacja.
Kangur Matematyczny 2023 - międzynarodowy
Nowe osiągnięcie w naszej szkole:
Karol Skrzypiec (kl.III): wynik bardzo dobry
Paweł Smokowski (kl.III): wyróżnienie
Maksymilian Makal (kl.III): wyróżnienie
Ignacy Smoliński (kl.IV): wynik bardzo dobry
Jan Antoniak (kl.IV): wyróżnienie
Wiktoria Bielska (kl.VI): wyróżnienie
Filip Żurawlew (kl.VI): wyróżnienie
Konkurencja: Kangur Matematyczny 2023
Okręg: międzynarodowy
Uczniów przygotowały: Anna Dębowska, Krystyna Wawrzyn, Edyta Dobrowolska, Magdalena Bruzgo.
Wizyta Biskupa Pomocniczego Dariusza Zalewskiego
8 maja 2023r. odwiedził naszą szkołę ks biskup Dariusz Zalewski. Biskup spotkał się z uczniami i nauczycielami.
7Apel przygotowała pani Danuta Baranowska.
Gala Sportu 2023
Nasze uczennice zostały wyróżnione wśród najlepszych sportowców Warmii i Mazur.
Julia Hołownia, Agnieszka Słowińska oraz Lena Pskowska otrzymały wyróżnienia z rąk Marszałka Województwa za wybitne osiągnięcia w karate. Dziewczęta trenują pod czujnym okiem pana Wojciecha Rejterady, któremu również szczerze gratulujemy.
VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej - lokalny
Nowe osiągnięcie w naszej szkole:
Łukasz Adamczyk: I
Mateusz Cimochowski: I
Konkurencja: VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej
Okręg: lokalny
Uczniów przygotowała pani Elżbieta WojtkowskaNaszą Szkołę reprezentowali również Amelia Łopacz, Zuzanna Siwka oraz Franciszek Włodarski.
Warmińsko- Mazurski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - City round
Nowe osiągnięcie w naszej szkole:
Lena Pskowska, Wiktoria Bielska, Kamil Smokowski, Władysław Domelewski: I
Konkurencja: Warmińsko- Mazurski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Okręg: City round
Uczniów przygotował pan Tomasz Kuciun
Apel z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja
Nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali wyjątkowy montaż słowno-muzyczny.
Było pięknie...
Apel przygotowały: Jolanta Gierak, Marta Ostrowska-Gdak, Renata Lau oraz Anna Dębowska.
Dekoracja: Tadeusz Gut, Agnieszka Domel.
Obsługa techniczna: Kacper Gajda, pod czujnym okiem pana Artura Szarneckiego.
ABC Ekonomii
24 kwietnia 2023r. odbyło sie wyjątkowe wydarzenie. Nasi najmłodsi uczniowie zgromadzili się w auli, aby zapoznać się ze szczegółami projeku "ABC Ekonomii".
Dzięki firmie Delphia Yachts podopieczni "Trójki" poszerzą swoją wiedzę ekonomiczną.
Diękujemy za obecność Panu Burmistrzowi Karolowi Sobczakowi oraz jego z-cy Pani Sylwii Wieloch.
I Gminny Konkurs Literatury Polskiej pod honorowym patronatem Burmistrza Olecka - lokalny
Nowe osiągnięcie w naszej szkole:
Wiktoria Bielska (kl.VI): I
Kamil Smokowski (kl.VI): I
Filip Żurawlew (kl.VI): II
Mateusz Cimochowski (kl.VIII): I
Maciej Modrakowski (kl.VI): Wyróżnienie
Konkurencja: I Gminny Konkurs Literatury Polskiej pod honorowym patronatem Burmistrza Olecka
Okręg: lokalny
DZIEŃ ZIEMI- zmiana zaczyna się od działania.
Serdecznie zapraszamy!
FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI, IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADA - regionalny
Nowe osiągnięcie w naszej szkole:
KLASYFIKACJA KOŃCOWA - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- dziewczęta (rocznik 2009-2008): II
Konkurencja: FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI, IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADA
Okręg: regionalnyDziewczęta przygotował pan Wojciech Rejterada.
FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI, IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADA - regionalny
Nowe osiągnięcie w naszej szkole:
chłopcy rocznik 2012 i młodsi + 2011-2010: II
Konkurencja: FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI, IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADA
Okręg: regionalny
Chłopców przygotował pan Artur Szarnecki.
VI Powiatowy Konkurs Ładnego Pisania organizowany przez SP4 Olecko - lokalny
Nowe osiągnięcie w naszej szkole:
Anna Bielawska: I
Konkurencja: VI Powiatowy Konkurs Ładnego Pisania organizowany przez SP4 Olecko
Okręg: lokalnyUczennica jest podopieczną pani Jolanty Gierak.
Wyniki konkursu "Tradycje Wielkanocne"
Wyniki konkursu „Tradycje Wielkanocne” w 2023r. organizowanego
przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku
Kategoria kl. I-III:
1 miejsce – Maria Falęcka, SP3 Olecko
2 miejsce – Lena Sadowska, SP3 Olecko
3 miejsce – Bartek Barszczewski, SP Gąski
Wyróżnienie:
Patrycja Tarasiuk, SP1 Olecko
PREZENTACJA ZAWODU położna
Nowa galeria PREZENTACJA ZAWODU położna została dodana do albumu fotograficznego
1Składamy serdeczne podziękowania pani Małgorzacie Olszewskiej za prezentację zawodu położnej w Oddziale przedszkolnym 0b.
Opieka nad młodą mamą, noworodkiem, nauka zmiany pieluszki, badanie pulsoksymetrem tlenu we krwi, badanie tętna detektorem, mierzenie temperatury ciała i skąd u dziecka bierze się pępek?
Witaj Wiosno!
21 marca 2023r. odbyło się w naszej Szkole wydarzenie umownie nazwane "Pierwszym Dniem Wiosny".
Klasy III-VI wzięły udział w licznych konkurencjach.
Z uwagi na to, że nasi Uczniowie angażują się w ekologiczne działania, wśród zadań były kalambury z hasłami związanymi z wodą, a także konkurencje sprawnościowe oraz turniej wiedzy o wodzie.
22 marca Światowy Dzień Wody
Nasi uczniowie podjęli się ambitnego zadania edukacji społeczności lokalnej w kwestii oszczędzania wody.
PREZENTACJA ZAWODU
Nowa galeria PREZENTACJA ZAWODU została dodana do albumu fotograficznego
Nasi podopieczni z oddziałów przedszkolnych mieli okazję wziąć udział w pokazie baniek przygotowanym przez p. Małgorzatę Ptaszyńska- animatorkę zabaw dziecięcych.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Nasza Szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 12000zł na doposażenie biblioteki.
Bardzo nas ta informacja cieszy. Biblioteka to niezwykle ważne miejsce w "Trójce" :)
Godziny dzwonków
Sobota 04.05.2024Galeria zdjęć
brak danychLogowanie